Louboutin po szampańsku

Spis treści

Christian Louboutin pomysłodawca czerwonej podeszwy, autor eleganckich szpilek nawiązał współpracę z producentem ów marki Piper – Heidsieck. ProjektLe Rituel zakłada, że nic piękniej nie skomponuje się z renomowanym, wysokiej klasy alkoholem niż najbardziej pożądane szpilki świata, kojarzące się z elegancją, prestiżem, klasą i seksapilem.

christian louboutin shoes declic Louboutin po szampańsku

Najbardziej znane buty , sygnujące się czerwoną podeszwą, szczycą się sławą i pożądaniem na całym świecie. Nicole Kidman promowała je na swoim ślubie. Na co dzień nosi je Angelina Jolie, Tina Turner, Dita von Teese, czy Rihanna. W ostatnim czasie również w Polsce gwiazdy zaczęły celebrować obuwie Louboutina. Każda kobieta kochająca luksus wie, że szpilki od Christiana to klasyka i ranga.

Autor zaprojektował kieliszki do szampana w kształcie pantofli z kultową podeszwą i 14 centymetrowym obcasem. Dodatkowym atutem jest to, że zostały wykonane ręcznie ze słoweńskiego kryształu. Nic więc dziwnego, że taki duet jak Piper Heidsieck i Christian Louboutin tworzą zmysłową i luksusową całość.

lliiin Louboutin po szampańsku

piper heidsieck christian louboutin 468x530 Louboutin po szampańsku

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły