L’Or de Vie od Dior

L’Or de Vie od Dior

Spis treści

Czas leczy rany, lecz nie działa korzystnie na naszą skórę. Pojawiające się zmarszczki spędzają nam sen z powiek. Jest na to jednak skuteczne lekarstwo! Oto oferuje linię kosmetyków L’Or de Vie, które pozwolą odzyskać jedwabiście gładką cerę. Preparaty zawierają kompozycję 10 antyoksydantów oraz regenerujące molekuły zawarte w soku młodych pędów winorośli prosto z winnic Chateau d’Yquem. W skład L’Or de Vie wchodzą trzy produkty: ekstrakt L’Extrait, krem La Crème oraz krem pod oczy La Crème Yeux.

L’Extrait jest delikatną recepturą stworzoną wyłącznie z myślą o kobietach! Ten lekki żel nawilżający na dzień może posłużyć jako baza pod makijaż. Jest bardzo wydajny. Niewielka ilość preparatu w zupełności wystarczy na pokrycie zarówno twarzy, jak i szyi. Nie możemy jednak zapominać o regularnym stosowaniu kremów przeciwzmarszczkowych również w okolicach szyi. Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, iż jest to newralgiczny punkt naszego ciała. Szyja jest nieustannie narażona na działanie promieni słonecznych, dlatego też może przejawiać symptomy zbliżone do oznak starzenia. Żel ma delikatny zapach a skóra natychmiast staje się gładsza w dotyku. Opakowanie zawiera 15 mililitrów preparatu i kosztuje 370 dolarów.

La Crème Yeux, w przeciwieństwie do innych kremów pod oczy, które bardziej przypominają oleistą maź niż preparat pielęgnacyjny, jest intensywnie nawilżającą recepturą o delikatnej konsystencji i subtelnym zapachu. Skutecznie zwalcza podkrążone oczy czy skuchą skórę a rezultaty działania widoczne są już po pierwszym tygodniu stosowania. 15 mililitrów to koszt 195 dolarów.

La Crème zapewnia długotrwałe nawilżenie suchej skóry i może być stosowany zarówno na dzień i na noc. Idealnie nadaje się do wszystkich typów skóry. Ponadto, krem wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustego osadu. Koszt produktu to 350 dolarów. Zestaw dostępny jest również w wygodnym, podróżnym opakowaniu zawierającym wszystkie trzy produkty. Jest on niewątpliwie bardziej ekonomiczny, gdyż kosztuje jedyne 215 dolarów.

Zobacz również:

Lairmont Place – perła na pustyni

Eclipse Romana Abramowicza

Lustro od Stocco

Powiązane artykuły