LOOP & TAAAC

Spis treści

Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny? A może chcesz zakupić jakiś ciekawy dodatek do twojego domu? Prezentujemy produkt, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym. LOOP oraz TAAAC to najnowsze propozycje lamp od Penta Lights, których autorem jest Umberto Asnago.

lampki LOOP & TAAAC

Mimo że lampy są przedstawicielkami tego samego stylu, zostały zaprojektowane do pełnienia dwóch, odrębnych funkcji. Pierwsza z nich, LOOP jest małą lampką idealną do postawienia na biurku. Natomiast druga – TAAAC – jest wysoką lampą stojącą, którą można postawić np. w rogu pokoju przy sofie. Będzie źródłem przyćmionego lub jasnego światła, wedle uznania.

Obydwie propozycje to lampki LED. Klient przy zakupie może wybrać model wykonany z błyszczącego niklowanego albo wytłaczanego czarnego metalu. Powierzchnia może zostać pokryta zarówno połyskującym termoplatikiem lub skórą. Lampy dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to jednokolorowa (biała, czarna albo brązowa), a druga dwukolorowa (góra: czerwony, czerwony, testa di moro, tortora; dół: biały, beż, kość słoniowa). Warto dodać, że lampę stojącą można dowolnie regulować.

Zarówno LOOP, jak i TAAAC to oryginalne produkty o nieszablonowych kształtach. W swej minimalistycznej naturze kryją elegancję oraz dobry smak. Warto pokusić się o jedna z nich.

Więcej o producencie na: http://www.pentalight.it/eng/profile.html

Zobacz również:

La Caja Magica

Eithad Airways

Life Ball contra AIDS

 

Powiązane artykuły