Londyn w Warszawie…

Spis treści

W Warszawie pojawiły się słynne londyńskie taksówki – the London Taxi.

new london taxi Londyn w Warszawie...

Wydarzenie to rozpocznie się o 17.00 w znajdującej się blisko lotniska siedzibie Motortest, uznanego dealera i punktu serwisowego samochodów, we wtorek 26 stycznia.

Jest to pierwsza w tym roku europejska promocja dla the London Taxi i jej nowego Wydziału Sprzedaży Międzynarodowej the London Taxi Company.

“Rozpoczynając sprzedaż taksówek z naszego nowego zakładu produkcyjnego w Chinach na rynkach międzynarodowych, chcieliśmy dla LTI nowej marki, która w sposób oczywisty pokazywałaby to, kim jesteśmy i co robimy – powiedział Matthew Cheyne, dyrektor rozwoju dla rynku międzynarodowego w the London Taxi Company.

“Produkujemy taksówki w Zjednoczonym Królestwie od ponad 60 lat i nikt nie ma większej od nas wiedzy o taksówkach. Produkcja w Chinach dodaje nam teraz bardziej globalnego wymiaru, więc naszym celem jest sprzedaż the London Taxi na całym świecie. Polska jest pierwszą europejską stolicą, w której promujemy the London Taxi w 2010 roku, i jesteśmy przekonani, że nie będzie ostatnią. W 2009 sprzedawaliśmy pojazdy w Niemczech, Hiszpanii, Austrii, Serbii i Kosowie.”

Jacek Kurowski, oficjalny przedstawiciel producenta the London Taxi w Polsce, cieszy się, słysząc jaką reakcję wywołuje ta premiera. “Wielu ludzi w Polsce z niecierpliwością czeka na ten pojazd. Początkowo będzie on obsługiwany przez jedną z wiodących korporacji (Wawa), dla której stanie się on taksówką najwyższej jakości obsługi. The London Taxi to więcej niż tylko najwspanialsza taksówka na świecie; to także część najwspanialszej obsługi taxi na świecie i właśnie to planujemy wprowadzić w Polsce.”

Kurowski wspólnie z the London Taxi Company wykonał ciężką pracę, by ściągnąć ten pojazd do Polski. “Ludzie zasługują na wybór inny niż tylko lokalne, tanie, małe taksówki lub drogie limuzyny. Teraz mogą także wybrać the London Taxi z profesjonalną obsługą klasy światowej. Polacy otrzymują fantastyczny, unikalny pojazd, wspaniałą obsługę, profesjonalnych kierowców oraz własną, prywatną przestrzeń w taksówce. Czego więcej chcieć?”

Powiązane artykuły