Loewe – “Made to Order”

Loewe - “Made to Order”

Spis treści

Ekskluzywna marka Loewe promuje swoje najnowsze dziecko – kolekcję ‘Made to Order. Leather Collection’. to owoc pracy całego zespołu, którego naczelnym kierownikiem był Stuart Vevers. Są wykonane z najlepszej jakości skór i futer, przeznaczone zarówno dla pań, jak i panów. Niewątpliwie jest to kusząca propozycja dla wszystkich miłośników dobrego wyglądu.

Skórzana kolekcja od Loewe to interesujące połączenie ubrań eleganckich, najwyższej jakości materiałów oraz oryginalnych projektów z praktycznością i potrzebami dnia codziennego. Dzięki takiej kombinacji futra z omawianej kolekcji będą równie dobrze prezentować się podczas wystawnej kolacji, jak i podczas zwykłego spaceru po mieście.

ubrań to 71 modeli, z których każdy może być dostosowany do wizji klienta. Kupujący może wybierać spośród barw, wzorów, materiałów oraz oczywiście rozmiarów. Po zdecydowaniu się klient otrzyma swój unikalny strój szyty na miarę – dzięki temu nowy nabytek będzie zawsze idealnie dopasowany do sylwetki. Jak widać marka robi wszystko, co w jej mocy, by jej klienci byli zadowoleni w stu procentach.

Należy podkreślić, że ‘Made to Order. Leather Collection’ to esencja stylu i myśli Loewe – elegancja, , styl – projektanci bez wątpienia stanęli na wysokości zadania, a ich wierni klienci z pewnością będą zachwyceni.

Więcej informacji o producencie na: http://www.loewe.com/

Zobacz również:

i-house nie tylko dla zielonych

Miro inspiruje – Mila tworzy

Platyna czyni cuda

Business dress code, czyli przepis na elegancki wygląd w biurze

Powiązane artykuły