Lineatre dla twojej łazienki

Spis treści

Marzy ci się łazienka niczym z królewskiego pałacu? Pełna świecidełek, koralików, złotych wykończeń… Mamy coś specjalnie dla ciebie. Olśniewające, unikalne łazienkowe idealne do pomieszczeń, które mają nawiązywać do bogatego, barokowego stylu. Gdzie można zaleźć tego typu wyposażenie? W salonach marki Lineatre.

aazienka4 Lineatre dla twojej łazienki

Propozycja firmy to łazienki dosłownie królewskie. Najważniejszym elementem kompletów są wanny. Lineatre proponuje dwie wersje: pierwsza z nich ma 4 nogi, a druga jest gładka, bez żadnych podpórek. Nie są one przeznaczone do zabudowy, gdyż są ozdobione fantazyjnymi diamentowymi guziczkami. Kupujący może się zdecydować na kolor złoty lub śnieżną biel – obydwie barwy podkreślą wyjątkowość projektów przygotowanych przez Lineatre. Całość dopełniają wzorowane na styl tradycyjny krany, które wykończono kryształami. Fantazyjne zasłony, proste prysznice, zwisające koraliki… można by wymieniać długo.

Przemień zwykłą łazienkę w swoją prywatna pałacową łaźnię. Produkty wspomnianej już marki są do tego wręcz idealne. Stonowane barwy, delikatne kształty, piękne wykończenia – już dziś zapoznaj się z pełną ofertą Lineatre.

Powiązane artykuły