Limitowany zegarek Audemars Piguet na lato

Spis treści

Znana szwajcarska manufaktura zegarmistrzowska przygotowała dla wielbicieli letnich wycieczek nowy model zegarka – Royal Oak Offshore Montauk Highway.

audemars piguet montauk highway watch Limitowany zegarek Audemars Piguet na lato

Montauk Highway to autostrada łącząca Nowy Jork z Hamptons – modnym nadmorskim kurortem. Ta kultowa trasa jest dla zmęczonych Nowojorczyków symbolem ucieczki od codzienności do oazy spokoju, z pięknymi plażami i ciepłym morzem. Marka Audemars Piguet postanowiła przenieść klimat weekendowych wyjazdów za miasto do swojego nowego modelu zegarka.

6a00d8341cc8d453ef0115706da330970b 800wi Limitowany zegarek Audemars Piguet na lato

Kolorystyka czasomierza kojarzy się z nadmorskimi krajobrazami – na białej tarczy znajdują się jasnoniebieskie wskazówki i cyfry, a pasek wykonano z brązowej skóry krokodyla. Royal Oak Offshore Montauk Highway wyposażono w automatyczny chronograf (kaliber 3126/2840). Bardzo precyzyjny mechanizm chroni koperta z polerowanej stali nierdzewnej. Wodoszczelność do głębokości 100 m ucieszy wielbicieli sportów wodnych.

Audemars Piguet wyprodukował tylko 300 sztuk tych czasomierzy, które łączą w sobie funkcjonalność i niebanalny wygląd. Każdy zegarek kosztuje ponad 20 000 $.

Powiązane artykuły