Limitowana minikolekcja Chanel

Spis treści

Oczy wszystkich osób, które cenią sobie wyjątkowe produkty, zwrócone są na najnowszą kolekcję na jesień 2010. Zestaw kosmetyków zawierający tylko sześć niecodziennych artykułów to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów.

Światowej sławy dom mody Chanel limitowaną minikolekcją celebruje powtórne otwarcie butiku w SoHo – nowojorskiej dzielnicy owianej legendą.

YouTube Preview Image

Już za kilka dni – dziesiątego września – do sprzedaży trafi ta wyjątkowa kolekcja kosmetyków do makijażu na sezon jesienny 2010. W ramach zestawu The SoHo Collection mamy do wyboru sześć magicznych produktów. Są wśród nich – paletka do makijażu twarzy, a także poczwórny zestaw cieni do powiek w odcieniach srebra, brązu, beżu i różu. Usta pomalujemy z pomocą delikatnej szminki bądź perłowego błyszczyka, a paznokcie ozdobimy, używając jednego z dwóch lakierów do paznokci, dostępnych w odcieniach grafitu („Steel”) i fioletu („Strong”).

YouTube Preview Image

Informacja dla zwolenników zakupów w sieci: produkty z limitowanej minikolekcji można już nabyć za pośrednictwem strony internetowej producenta – www.chanel.com.

Źródło, zdjęcie: .com

Powiązane artykuły