Limitowana kolekcja Kruka

Spis treści

Mija właśnie 170 lat odkąd złotnik Leon Skrzetuski założył w Poznaniu przy ulicy Wodnej swoją pracownię. Z tej okazji firma jubilerska W. Kruk przygotowała specjalną kolekcję jubileuszową.

170 specjalnych kompletów na 170 lat istnienia firmy. z tej kolekcji została wykonana przy użyciu matryc z 1920 roku, pakowana jest w pudełka stylizowane na tamten okres. W skład kompletu wchodzą kolczyki, wisiorek i pierścionek. Wszystkie wykonane są z białego złota i wysadzane brylantami. Nabywca, każdego z unikatowych kompletów otrzyma certyfikat potwierdzający wyjątkowość kolekcji.

poaaczone duae Limitowana kolekcja Kruka

Źródło: wkruk.pl

Firma jubilerska W. Kruk jest obecnie jedną z największych firm jubilerskich w kraju. Do 2008 roku była własnością Wojciecha Kruka – prawnuka Władysława Kruka, siostrzeńca złotnika Skrzetuskiego. Wojciech Kruk przyczynił się do wzrostu potęgi firmy, wprowadził nowe technologie i rozszerzył działalność produkcyjną. W 2008 roku rodzinną firmę przejęła Vistula& Wólczanka.

Specjalna kolekcja jubileuszowa W. Kruk dostępna jest w jednym z 60. firmowych salonów na terenie całej Polski i w sklepie internetowym. Cena całej kolekcji to około 7 tysięcy złotych.

Powiązane artykuły