Lifestyle Expo w Warszawie

Spis treści

Targi Expo 2009 w Warszawie odbywające się w dniach 21-23 września to szczególne wydarzenie w kalendarium warszawskich imprez. Będzie to okazja dla polskiego producenta i klienta do zapoznania się z ofertą wystawców z Hongkongu i Chin.

lifestyle expo 2009 002 Lifestyle Expo w Warszawie

Targi odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Pierwsze dwa dni przeznaczone są dla przedsiębiorców. Będą oni mogli nawiązać bezpośrednie kontakty z producentami z Hongkongu i Kantonu oraz zamówić ich towary. Odbędą się seminaria dotyczące nawiązywania kontaktów z firmami chińskimi, a uczestnicy otrzymają bezpłatne publikacje i katalogi branżowe.

Dzień trzeci to okazja dla osób prywatnych do zapoznania się z wystawami. Zainteresowani będą mieli możliwość obejrzenia najnowszych rozwiązań designerskich i technologicznych, a nawet wypróbowania eksponowanych urządzeń. Expo to świetny sposób na zapoznanie się z obecnymi trendami, nowościami i cenami produktów z Dalekiego Wschodu.

Na targach zaprezentowane będą produkty codziennego użytku z takich branży jak: elektronika, urządzenia elektryczne, akcesoria telefoniczne i komputerowe, upominki, artykuły dekoracji domu oraz AGD. Dodatkową atrakcją będzie wizyta Miss Hongkongu, Sandy Lau, która uświetni swoja obecnością uroczyste otwarcie Expo.

Osoby oraz firmy chcące uczestniczyć w targach muszą zarejestrować się wcześniej na stronie internetowej targów.

Powiązane artykuły