Life Ball versus AIDS

Spis treści

Gwiazdy showbiznesu razem z Life Ball już od ponad 15 lat walczą z plagą współczesnego świata, czyli AIDS. Ta znana na całym świecie organizacja organizuje coroczne bale, z których dochód przekazywany jest na cele charytatywne – głównie na walkę z wirusem HIV, który został ich głównym przeciwnikiem.

W tym roku gwiazda imprezy jest samochód Mini. Jeśli ktoś uważa, że jest to typowe auto, jest w błędzie. Mini został wystylizowany przez amerykańską parę Philips oraz David Blond – w świecie projektantów mody znani jako The Blonds. Warto dodać, że ich ubrania noszone są przez takie gwiazdy jak Beyoncé, Alicia Keys, Rihanna, Shakira, Madonna, Britney Spears, czy też Dita von Tease.

Samochód prezentuje się równie ciekawie, jak kreacje ‘The Blonds’ na wybiegach. Różowa karoseria ozdobiona cętkami lamparta oraz czarne wnętrza tworzą ciekawe połączenie kolorystyczne. Ponadto projekt idealnie wkomponuje się w klimat tegorocznego festiwalu, którego gwiazdą będzie młodziutka Katy Perry. Samochód zostanie z licytowany podczas aukcji w Wiedniu już 16 maja. Dochód oczywiście zostanie przekazany na walkę z AIDS.

Więcej na: http://www.lifeball.org/

Zobacz również:

Hawk – motoauto

Loewe – “Made to Order’

i-House – nie tylko dla zielonych

Albatros – pustynny jacht

Powiązane artykuły