Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Spis treści

Polskie hotele stają się miejscami coraz częściej odwiedzanymi przez zagranicznych turystów i biznesmenów. Ich poziom z roku na rok stale się podwyższa. W swojej ofercie prócz klasycznego pokoju czy apartamentu, niemal także klasycznym elementem stają się hotelowe restauracje, salony piękności, baseny, sauny, sale fitness a także oferty biznesowe.

Miesięcznik „Forbes” opublikował listę najlepszych hoteli dla biznesmenów, która jest efektem głosowania 100 menedżerów i przedsiębiorców. Liderem został warszawski Le Meridien Bristol.

Luksusowy usytuowany jest na dawnym Trakcie Królewskim, w pobliżu Starego Miasta. Właściciele Le Meridien Bristol twierdzą, że cała filozofia miejsca sprowadza się do słów: elegancja, kultura, odkrywanie. jest połączeniem dawnego stylu z nowoczesnością i komfortem.

le meridien bristol Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

warszawa le meridien bristol 7 1 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

warszawa le meridien bristol 7 2 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Le Meridien Bristol posiada 174 pokoi i 31 apartamentów. Wśród bogatej oferty: De Luxe Apartament, Junior Apartament, Paderewski Apartament czy Senior Apartament warto zwrócić uwagę na ofertę kierowaną do biznesmenów.

warszawa le meridien bristol 2 7 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Apartamenty Business łączą sypialnie z biurem. Pokój biurowy wyposażony jest w sofę, stół, biurko do pracy, stolik wraz ze wszystkimi potrzebnymi przyborami takim jak: kalkulator czy papier do ksero i drukarki. Ponadto, znajdziemy tu faks, drukarkę, kopiarkę, bezpośrednią linię telefoniczną, połączenie modemowe, szybkie łącze internetowe. Z myślą o zagranicznych klientach gniazdka dostosowane zostały do standardów brytyjskich, amerykańskich i europejskich. Rozpościerający się z okna widok na hotelowe patio zapewni komfortową atmosferę zarówno podczas pracy, jak i odpoczynku.

business apartament Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

warszawa le meridien bristol 6 1 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

oferuje także możliwość organizacji konferencji. W ofercie dostępne są pakiety konferencyjne półdniowe do 5 godzin i całodniowe. W trosce o środowisko naturalne wprowadzono także „Zielone spotkania”. Ekologiczne rozwiązana zostały wprowadzone, w miarę możliwości, na każdym etapie spotkania. Zaczynając od sali konferencyjnej z naturalnym oświetleniem, poprzez dystrybutor wody zamiast pojedynczych butelek, a kończąc na ekologicznych ciastkach i gorących napojach: kawy z ekologicznych plantacji Ameryki Środkowej i Południowej oraz herbaty z certyfikowanych upraw ekologicznych.

warszawa le meridien bristol 4 1 1 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Po całym biznesowym dniu udać można się do klubu fitness lub hotelowej restauracji i baru.
Sala do ćwiczeń, pływanie w podgrzewanym basenie, sauna turecka czy masaż to tylko niektóre z oferty sportowego zakątku hotelu Le Meridien Bristol. Wszyscy, którzy zapłoną tu miłością do takiej formy odpoczynku, mogą zakupić pakiety roczne, półroczne, 3-miesieczne, miesięczne lub dniowe.

warszawa le meridien bristol 5 1 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

warszawa le meridien bristol 5 2 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Zaś poszukiwacze wrażeń kulinarnych z pewnością znajdą coś dla siebie w Restauracji Marconi. W menu znajdziemy tam zarówno tradycyjne, polskie potrawy, jak i dania wprost z włoskiej kuchni. Nowością w karcie dań jest pieczone młode kurczę w sosie cytrynowym podawane ze szpinakiem z nutą wanilii. Ze słodkości warto spróbować risotto z białą czekoladą, sosem malinowym i lodami migdałowymi oraz mus gianduja z wiśniami amarena i musem wiśniowym z aromatem rozmarynu.

warszawa le meridien bristol 3 3 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Urządzony w stylu wiedeńskim Cafe Bristol jest miejscem, które słynie z lekkich dań, smakowitych wypieków i świeżo parzonej kawy. Niesamowity wystrój od wtorku do soboty dopełniają dźwięki pianina. Natomiast utrzymany w stylu Art Nouveau Bar Kolumnowy może ponoć pochwalić się największym wyborem alkoholi w mieście.

warszawa le meridien bristol 3 4 Le Meridien Bristol najlepszy dla biznesmenów

Le Meridien Bristol jest ekskluzywnym miejscem nie tylko w skali krajowej, ale także europejskiej. Zaraz po Le Meridien Bristol w rankingu „Forbes” znalazł się również warszawski Le Regina. Zaś na trzeciej pozycji Copernicus w Krakowie.

Powiązane artykuły