Lazurowy luksus

Spis treści

Bora Bora to jedno z najbardziej malowniczych miejsc wypoczynkowych, gdzie lazurowy błękit łamany jest zielenią tropikalnej roślinności urozmaiconej intensywną czerwienią hibiskusa. Jest to również wymarzony cel podróży poślubnej. Wspólne delektowanie się każdą chwilą spędzoną na rozgrzanym piasku, egzotyczne krajobrazy oraz niezapomniane wspomnienia. Aby cieszyć się niezmąconym spokojem powinniśmy się udać do hotelu The St. Regis Bora Bora Resort.

the st regis bora bora resort5 Lazurowy luksus

mieści się 10 km od lotniska, a na wyspę dotrzemy łodzią 15 – minutowym rejsem. The St. Regis Bora Bora Resort reprezentuje najwyższy komfort zakwaterowania na Oceanie Spokojnym połączony z profesjonalną obsługą oraz szerokim asortymentem. obejmuje 100 luksusowych willi, korty tenisowe, całodobowy salon oraz salon o powierzchni 12000 m2.

the st regis bora bora resort6 250x166 Lazurowy luksus

mieści się na prywatnej wyspie i oferuje swoje usługi w 7 pokojach zabiegowych. I coś, co z pewnością docenią rodzice – Kids Creativity Club, który organizuje zajęcia dla najmłodszych począwszy od zajęć artystycznych po gry i zabawy na świeżym powietrzu: pływanie, żeglowanie czy tenis. Poza kąpielami w przejrzystej wodzie, dorośli mogą wynająć łódź, by zwiedzić oddalone zakątki lub nurkować. Natomiast ci bardziej odważni mogą podziwiać okolicę z lotu ptaka i zakosztować przygody z parasailingiem, sportem polegającym na holowaniu spadochronu przez motorówkę.

the st regis bora bora resort basen Lazurowy luksus

Standardowe wyposażenie pokoi obejmuje 42-calowe telewizory plazmowe, ekspres do kawy, dostęp do Internetu, dobrze wyposażony minibar, sejf oraz suszarkę do włosów i klimatyzację. Aby umilić gościom nie narzucając jednocześnie swojej obecności, personel zjawi się w naszym pokoju jak tylko powiadomimy go telefonicznie.

the st regis bora bora resort pokaj 249x167 Lazurowy luksusthe st regis bora bora resort3 249x167 Lazurowy luksus

oferuje różne opcje zakwaterowania, lecz na szczególną uwagę zasługuje The Royal Estate. Składa się on z 3 oddzielnych pawilonów w obrębie prywatnego basenu i może poszczycić się 3 sypialniami, 2 luksusowymi pokojami dziennymi, główną kuchnią oraz jadalnią ze słonecznym tarasem. Poza tym prywatne , sauna oraz jacuzzi poprawą kondycję naszego ciała.

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły