Łazienka Latis od Omvivo

Spis treści

Kolekcja Latis firmy Omvivo przedstawia nieskomplikowane i jednocześnie eleganckie formy, które pozwolą stworzyć nowoczesną oraz luksusową łazienkę.

Intencją designera było zaprojektowanie zestawu luksusowych elementów łączących w sobie piękno, prostą estetykę oraz elastyczny wygląd, który będzie współgrał z wystrojami wielu typów łazienek.

Łazienka stworzona przez Thomasa Cowarda łączy motywy drewna, kamienia oraz solidnego surowego designu. Ta wersja będzie świetnie pasowała do minimalistycznych łazienek.

W kolekcji Latis zobaczymy proste linie oraz nowoczesne wykończenia, które pozwolą się zrelaksować podczas kąpieli. Oferta zawiera okrągłe oraz prostokątne umywalki, drewniany stół pod umywalkę oraz głęboką wannę, w której zregenerujemy siły po ciężkim dniu pracy.

Główną częścią zestawu jest prostokątna wanna z ostrymi rogami. Jest ona wykończona drewnem, które to pozwoliło stworzyć dwie funkcjonalne półki. Z kolei stoliki dostępne są w dwóch wersjach: z dolną półką wykonaną z drewna lub kamienia.

Produkty z kolekcji były stworzone w Ameryce oraz we Włoszech. Do ich wykonania użyto naturalnego kamienia oraz amerykańskiego dębu.

Kolekcja Latis zostanie wypuszczona na rynek w grudniu tego roku i będzie dostępna u dystrybutorów marki w poszczególnych krajach.

Powiązane artykuły