Lato po włosku

Spis treści

versace Lato po włosku

Wiosenna zmiana garderoby nieuchronnie wiąże się z wyborem marki, która w danym sezonie najlepiej będzie oddawać nasz charakter. Część projektantów postawiła w tym roku na ciekawe wzory, inni na powrót do pastelowych kolorów.

Tegoroczna kolekcja wiosenno-letnia od Versace to połączenie delikatności i ciepła. Krój w damskiej kolekcji nie przeszedł wielkiej metamorfozy, jest za to lekki i zmysłowy. Aksamitne jedwabie i satyna, lejący jersey czy szyfon to kwintesencja miękkości i prawdziwie włoskiego stylu Versace. Ciepłe kolory i czerń zmieszane ze świetnie skrojonymi kreacjami podkreślą urodę każdej kobiety. Zaskoczeniem są dodatki. Zazwyczaj wyróżniały się spośród propozycji innych projektantów. Tym razem są zwyczajne ponad miarę, nie cechuje ich nic poza elegancją.

Można odnieść wrażenie, że już widzieliśmy kolekcje podobne do tegorocznej. Podobne kroje pojawiają się w modzie co kilka sezonów. Jednak przywilejem takiej firmy jak Versace jest pozwolenie sobie na wyprodukowanie serii „klasycznych” ubrań. Mają bowiem tę samą gwarancję jakości co nowinki.

Powiązane artykuły