Kupujesz jacht – Bentley gratis

Spis treści

Brytyjska firma Pearl Motor Yachts, która zajmuje się budowaniem luksusowych jachtów wystąpiła z interesującą ofertą. Kupując teraz jacht Pearl 60, firma dorzuca do niego za darmo Bentley’a GT Continental Coupe. Obie firmy współpracują ze sobą już od jakiegoś czasu, a ich najnowsza oferta będzie ważna do 20. września 2009.

p60img4 Kupujesz jacht Bentley gratis

Pearl 60 napędzane jest dwoma silnikami Volvo o mocy 775 KM i można go kupić w różnych wariantach wykończeniowych, np. ze stolarką w kolorze rdzawo brązowym i kontrastującymi skórami oraz szerokim wyborem materiałów okładzinowych na ściany i sufit. Innymi zaletami Pearl 60 są: wykwintne sofy narożne dla powiększenia przestrzeni, strefa z barkiem, drewniane podłogi i telewizor plazmowy.

pearl60 Kupujesz jacht Bentley gratis

Jacht został dodatkowo zaopatrzony w dotykowy system nawigacyjny najnowszej generacji firmy Garmin oraz system kontrolny firmy Wesgarde, który obsługiwany jest za pomocą dotykowego ekranu monitora. Ponadto w standardowym wyposażeniu jachtu znalazła się hydrauliczna platforma do kąpania oraz dach przeciwsłoneczny zamontowany na rufie.

Jeśli oferta Pearl Motor Yachts wydaje się interesująca, to kontakt do firmy znajduje się na jej stronie PearlMotorYachts.com.

Powiązane artykuły