Kultowy zegarek Omegi w wersji damskiej

Spis treści

Znana szwajcarska firma zegarmistrzowska Omega wprowadza na rynek damski odpowiednik jednego ze swoich najbardziej popularnych modeli. Omega Seamaster Planet Ocean Chronograph Ladies’ 600M to zegarek o eleganckim wyglądzie dla silnych i aktywnych kobiet.

Seamaster był dotąd kojarzony z masywnym zegarkiem męskim przeznaczonym głównie do nurkowania. Z myślą o kobietach Omega wprowadziła do swojego nowego czasomierza cieńszą kopertę – damska wersja ma 37,5 mm, męska 45,5. Dzięki temu nowa Omega zyskała

subtelniejszy wygląd, nie tracąc nic ze swojej solidności oraz wytrzymałości i dobrze się prezentuje na kobiecym nadgarstku. Bransoleta i koperta ze stali nierdzewnej wyglądają elegancko i ponadczasowo.

Seamaster Planet Ocean Chronograph to przede wszystkim zegarek sportowy. Dzięki wodoszczelności do 600 metrów idealnie nadaje się do nurkowania. Bardzo wyraźna czarna tarcza ze wskazówkami pokrytymi substancją luminescencyjną umożliwia odczytanie godziny w każdych warunkach.

Nowy model wyposażono w jedno z największych dzieł Omegi – chronograf z naciągiem automatycznym kaliber 3313. Jego niezwykła precyzja została potwierdzona najbardziej prestiżowym certyfikatem w świecie zegarmistrzostwa – COSC.

Nowy model Omegi nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Cena męskiego modelu Omega Seamaster Planet Ocean Chronograph to 4 380 euro.

Powiązane artykuły