Kuloodporna… wanna

Spis treści

glass bathtub 00024331547 250x250 Kuloodporna... wannaChoć nie wiadomo co nas w przyszłości czeka, to jednak Chińczycy postanowili się zabezpieczyć. W każdy możliwy sposób. Kuloodporna wanna jest przeznaczona dla tych, którzy chcą się czuć bezpiecznie nawet podczas kąpieli. Ponadto wytwórca ręczy, że balię można również wykorzystać jako ochronę przeciw atakom bombowym.

Chociaż wanna, jak zapewnia producent jest kuloodporna, to materiał z którego została wykonana jest przezroczysty, więc efektu ukrycia się przed ewentualnym napastnikiem nie ma żadnego. Zatem, zamiast martwić się atakami i świstającymi kulami nad głową, człowieka bardziej nurtuje pytanie, czy dobrze się prezentuje w przezroczystej wannie podczas ewentualnego ataku.

Anty balistyczna przyjemność, oferuje spokój umysłu nawet dla tych, którzy czują, że są na „celowniku”. Cena jest ujawniania po wysłaniu zapytania na stronie producenta. Miejmy tylko nadzieję, że ten chiński wyrób będzie odbiegał jakością (w pozytywnym kierunku) od pozostałych chińskich wynalazków.

Powiązane artykuły