Krzywy zegar

Spis treści

Ten produkt jest dowodem na to, że nie każdy oryginalnie wyglądający model musi być koniecznie nieziemsko drogi. Prezentowany zegar – Time Cube – to innowacyjny model o fascynującym wyglądzie. Cena, jaką trzeba zapłacić za to małe cudo to jedyne 6 euro!

zegar Krzywy zegar

Każdy tradycyjny zegar działa w ten sposób, że przesuwa wskazówki po tarczy. Jednakże na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych przykładów tego niezbędnego urządzenia, które zaskakują klientów nieszablonową formą oraz innowacyjnymi mechanizmami. Jednym z nich jest omawiany Time Cube. Jego charakterystycznym elementem jest BRAK wskazówek. Ich funkcje pełnią zmieniające położenia płaszczyzny krzywizn zegara. Na metalicznym sześcianie znajdują się trzy przestrzenne trójkąty. Ten, który został osadzony najniżej wskazuje godzinę, kolejny minuty, a ostatni z nich jest minutnikiem. Odmierzanie czasu przebiega dzięki nieustannemu przesuwaniu względem siebie poszczególnych płaszczyzn. Zegar jest idealnym dodatkiem do nawet najbardziej wyszukanych wnętrz.

zegar2 Krzywy zegar

Prawdą jest, że na początku odczytywanie godziny z tak specyficznego zegarka może okazać się problemem. Przyzwyczajenie się do niego z pewnością zajmie dłuższą chwilę. Mimo to, wyraz twarzy znajomych próbujących rozszyfrować nietypowy mechanizm Time Cube zrekompensuje ten wysiłek w błyskawicznym czasie.

Powiązane artykuły