Kryształowe lampy od Luerro

Spis treści

Już 10 października firma Luerro otworzy swój salon w Warszawie. W związku z tym już teraz przedstawiamy rozwiązania świetlne proponowane przez tą markę.

Oprócz zwykłych modeli do biura, czy domu Luerro proponuje kryształowe , które wniosą do naszego wnętrza zarówno ciepłą jasność, jak i elegancję. Jest to ciekawa kolekcja, której staranne wykonanie oraz wyszukane kształty spodobają się nawet wielbicielom tradycyjnych i prostych lamp.

Możemy wybierać spośród lamp ściennych, sufitowych, czy podłogowych. W portfolio firmy znajdują się egzemplarze o wszelkich kształtach: spirali, kul, brył geometrycznych, a także oryginalnych, abstrakcyjnych wariacji. Ponadto znajdziemy tu szeroki wachlarz wzorów: od bardziej tradycyjnych aż po typowo nowoczesne. Dzięki temu każdy znajdzie lampę, która będzie odpowiednia dla jego wnętrza i uczyni je niepowtarzalnym.

Nie należy się jednak zamykać w schematach klasyka-nowoczesność. To właśnie wprowadzenie kontrastu da najlepszy efekt. Umieszczenie niemal barokowo zdobionej w tradycyjnie urządzonym wnętrzu sprawi, że stanie się ono niezwykle klimatyczne i stylowe. Natomiast każdy klasyczny detal we współczesnym domu ociepli surowy wystrój, który tak często spotykamy w obecnych czasach.

Wszystkie z tej kolekcji zostały wykonane z metalu oraz wysokiej jakości kryształu o idealnym szlifie. Przeważa kolor chromu, jednak mimo tych zimnych odcieni, światło każdej z lamp ozdobi wnętrze jasną i ciepłą poświatą.

Żyrandol LP-015, inspirowany tradycyjnymi kloszami znajdzie swoje miejsce w przestronnym salonie, czy też gabinecie.

Nieco elegancji nie zaszkodzi nawet w prywatnej części domu. Model LP-016 świetnie będzie pasował do nowocześnie urządzonej sypialni. Umieszczony po obu stronach łóżka sprawi, że każdy dzień zakończy się miło.

Z kolei LP-019 to lampka, którą można wykorzystać jako lampkę nocną. Mieniące się kolory przypadną do gustu każdemu, kto pragnie mieć przy sobie odrobinę luksusu, nawet w nocy.

Ceny lamp zaczynają się od 200 zł, na 3500 zł kończąc. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej firmy Luerro.

Powiązane artykuły