Królewska podróż przez Indie

Spis treści

Maharaja Express to ekskluzywny pociąg, który zabierze Cię w niezwykłą podróż po Indiach. Z okien swojego przedziału będziesz mógł obserwować piękne krajobrazy i monumentalne zabytki tego kraju, a wszystko to w królewskich warunkach!

luxury train india Królewska podróż przez Indie

Maharaja Express składa się z 23 wagonów z apartamentami dla 84 pasażerów. Każdy z nich posiada własną łazienkę i klimatyzację. W „pałacu na szynach”, bo tak nazywany jest ten pociąg, znajdziecie również restauracje serwujące indyjskie i zachodnie potrawy, bar i wygodne loże.

maharaja restaurant Królewska podróż przez Indie

Pokoje rzeczywiście przypominają komnaty w pałacu. Bogato zdobione materiały, ręcznie tkane dywany i drewniane meble nadają wnętrzom królewski styl. Złoto-czerwona kolorystyka podkreśla luksusowy charakter pociągu.

luxury train Królewska podróż przez Indie

maharaja train Królewska podróż przez Indie

Ceny zaczynają się od 800 dolarów za noc w przedziale o podstawowym standardzie. Za zakwaterowanie w prezydenckim apartamencie, który zajmuje cały wagon, trzeba zapłacić 2 500 dolarów za noc.

Już teraz możecie zarezerwować miejsce w pociągu na stronie internetowej: http://www.themaharajatrain.com/index.html. W ofercie znajduje się m. in. tygodniowa wyprawa z Kalkuty do New Delhi, z przystankiem przy mauzoleum Taj Mahal. Maharaja Express zabierze Was także do jednej z największych metropolii na świecie – Bombaju.

indian maharaja train Królewska podróż przez Indie

Podróż indyjskim luksusowym pociągiem to niezwykła przygoda i okazja do poznania tego wyjątkowego kraju. Z komfortowego apartamentu zobaczycie najpiękniejsze zakątki Indii.

Powiązane artykuły