Królestwo butów

Spis treści

Wielbicieli butów zachwyci fakt, że salon Christiana Louboutina w Ngee Ann City (Singapur) właśnie wprowadził prawdziwie przełomową kolekcję wiosna/lato 2009. Wiadomo już, że na kolekcję składają się barwne klapki, czółenka, na koturnie, wysokie szpilki, czy też nietypowe, sznurowane .

Modele charakteryzują się nie tylko jaskrawymi kolorami oraz oryginalnymi napisami, ale również wyraźnymi motywami zwierzęcymi; można doszukać się sandałów wykonanych ze skóry leoparda, czy też zrobionych ze skóry węża czółenek. Śmiałe detale czynią każdy but nieszablonowym i jedynym w swoim rodzaju. Jednym z współtwórców kolekcji był Philips Lim, znany z niekonwencjonalnych, eskapistycznych kolekcji. Jego projekt – Dillion – to but, który łączy metaliczne barwy z delikatną, beżową barwą obcasa. Dla prawdziwych bogini przygotowano modele wykonane z barwionych skór, które nadadzą się do każdego ubioru.

Kolekcja, która obejmuje nie tylko , podzielona jest na cztery sektory: wiosna/lato 2009, klasyka, torebki oraz totalny odjazd. Bez wątpienia najciekawsze modele znajdziemy w tym ostatnim. Są to czółenka, których charakterystycznym elementem jest nieziemsko wysoki obcas dochodzący nawet do 14 cm!! Najwdzięczniejszym modelem wśród tych wyjątkowych propozycji wydaje się być Marie Antoinette, który można zakupić tylko i wyłącznie w butikach paryskich.

Kolekcja Christiana Louboutina stworzona jest dla kobiet żywiołowych oraz pełnych temperamentu. z elementami zwierzęcymi podkreślą jej drapieżną naturę, a wysokie szpilki wyeksponują piękne ciało.

Więcej informacji na: http://www.christianlouboutin.com/

 

Powiązane artykuły