Krem Sisley Supremya na noc

Spis treści

Nowy krem odmładzający marki Sisley zawiera innowacyjną substancję, która skutecznie regeneruje skórę, wygładza zmarszczki i opóźnia proces starzenia. Wszystkie panie, które chciałyby dobrze wyglądać i zachować na dłużej młodość muszą się jednak przygotować na spory wydatek – krem Supremya at night będzie kosztował 2 250 zł.

Supremya do stosowania na noc to wynik najnowszych badań w dziedzinach chronobiologii, genetyki i fizjologii skóry. Opracowany w laboratoriach Sisley tajemniczy składnik o nazwie Phyto-complex LC12 każdej nocy pomaga skórze się zregenerować i przygotowuje ją na następny dzień. Formuła ta składa się z czterech aktywnych składników roślinnych zwiększających wytrzymałość skóry. Krem Supremya at night zawiera najbardziej skoncentrowane aktywne składniki ze wszystkich produktów tej marki. Badania Sisley wskazują, że Phyto-complex LC12 będzie przełomem w walce z oznakami starzenia. Firma zgłosiła już swoją substancję do opatentowania.

Jak działa ten magiczny specyfik? Według zapewnień producenta, dzięki stosowaniu kremu Supremya at night skóra będzie starzała się dwa razy wolniej. Nowoopracowana formuła działa w nocy, w czasie gdy komórki się regenerują. Phyto-complex wzmacnia skórę i przygotowuje ją do ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, z którymi stykamy się każdego dnia. Regularne stosowanie kosmetyku, noc po nocy, opóźni genetycznie zaprogramowany proces starzenia skóry. Po użyciu kremu Supremya twarz wygląda młodziej, zmarszczki są wygładzone, skóra zregenerowana i ujędrniona, a jej koloryt ujednolicony.

Od lat koncerny kosmetyczne i farmaceutyczne zasypują nas obietnicami odmłodzenia i redukcji zmarszczek. Czyżby laboratoria Sisley odkryły eliksir długowieczności? Biorąc pod uwagę cenę nowego kremu można mieć wobec niego wysokie wymagania. Supremya at night trafi niebawem do sprzedaży i będzie kosztować 2 250 zł za 50 ml opakowanie. Sisley są dostępne w perfumeriach sieci Douglas, Sephora, Quality, Marionnaud.

Więcej informacji na temat kremu oraz filmik instruktażowy rytuału nakładania tego kosmetyku znajdziecie na stronie: http://www.supremya.com/

Powiązane artykuły