Kosmiczna wanna

Spis treści

Wielbiciele science fiction będą zachwyceni wanną, która wygląda jak… statek ufo! Łazienka z takim wyposażeniem gwarantuje nieziemski .

Wanna japońskiej firmy Spiritual Mode o nazwie Beignet przyciąga uwagę swoim okrągłym kształtem. W tej funkcjonalnej i modnej wannie odpoczniesz i zregenerujesz siły po ciężkim dniu pracy. Kąpiel w tej kosmicznej wannie to dla duszy i ciała – dzięki masującym strumieniom wodnym zniknie stres i napięcie, a Ty przeniesiesz się w inny wymiar.

Poza okrągłym kształtem w wannie uwagę przykuwają wyjątkowo detale. Zamontowano tu dwa bardzo nowoczesne krany o niecodziennym wyglądzie, które podkreślają innowacyjny charakter wanny. Biały kolor kojarzony z minimalizmem oraz niezwykły kształt wanny sprawiają, że urządzenie to najlepiej zaprezentuje się w nowoczesnej łazience. Z całą pewnością kosmiczna wanna stanie się w niej elementem dominującym. Warto jednak pamiętać, że taka wanna będzie dobrze wyglądać w dużej, przestronnej łazience. Tylko takie pomieszczenie zapewni odpowiednie tło dla tak oryginalnego urządzenia.

Więcej informacji i zdjęć wanny Beignet znajdziecie na stronie internetowej firmy Spiritual Mode:  http://www.spiritual-mode.com/

Powiązane artykuły