Kopertówki z ćwiekami

Spis treści

Ćwieki to hit nadchodzącego sezonu. Pojawiają się na ubraniach, butach, biżuterii i torebkach. W kolekcji wielu projektantów dominuje rockowy styl, którego nieodłącznymi elementami są skórzane kurtki z ćwiekami i nitami. Poniżej przedstawiamy najmodniejsze kopertówki w tym stylu, które doskonale uzupełnią wieczorowy strój, ale sprawdzą się też na co dzień.

Bottega Veneta proponuje paniom ciekawą plecioną torebkę z czarnej skóry. Błyszczące ćwieki dodają jej elegancji i szyku. Taka kopertówka będzie świetnie wyglądać w połączeniu z małą czarną sukienką. Jej cena to 1 250 dolarów.

Emanuel Ungaro również zdecydował się na rockowy styl swoich torebek. Na małej czarnej kopertówce umieszczono bardzo dużo ćwieków różnej wielkości. Zadziornego charakteru dodaje też łańcuszkowy pasek. Jeśli spodobała Ci się torebka Ungaro, możesz ją kupić za 2 210 dolarów.

ungaro1 Kopertówki z ćwiekami

Torebka Miu Miu to idealna propozycja na imprezę! Z łatwością zmieścisz w niej najpotrzebniejsze rzeczy. Efekt rockowego szyku uzyskano w niej łącząc srebrne i złote ćwieki różnych kształtów i różnej wielkości. Jej dodatkowym plusem jest też niższa cena – kosztuje 750 dolarów.

miu miu2 Kopertówki z ćwiekami

Wszystkie są dostępne w sklepie internetowym Net-a-Porter.

Powiązane artykuły