Kominki Condo Flare

Spis treści

Wkomponowanie piękna ognia do jakiekolwiek pomieszczenia sprawi, że wypełni je mistyczna siła żywiołu. Prezentowaliśmy już różne modele: kształtem przypominające motyla, czy też minimalistyczne kominki gazowe. Dzisiaj przyjrzymy się kominkom Condo Flare, które wydają się być niezbędne w celu uczynienia pomieszczenia w pełni stylowym. Ich dodatkowym atutem są ekologiczne materiały, z których je wykonano oraz nieszkodliwy dla środowiska proces produkcji.

Condo Flare zostały w dużej części wykonane ręcznie, a mimo to nie odbiegają od obecnych standardów. Wręcz przeciwnie – ich unikalność stanowi niepowtarzalny wygląd oraz wielorodność kształtów. Źródłem energii wielu z nich jest biopaliwo oparte na etanolu, które spalając się nie wytwarza żadnych oparów ani zanieczyszczeń w postaci popiołu.

c lounge fireplace 48 Kominki Condo Flare

Kominki dostępne są w dwóch wersjach. Według potrzeb można zakupić kominek montowany w ścianie lub wolnostojący. Dodatkowo bogata oferta umożliwia taki wybór, który spełni wszelkie wymagania zarówno użytkowników, jak i pomieszczenia. Ceny są bardzo zróżnicowane począwszy od 2800 dolarów za model Lenko, na prawie 7000 kończąc – tyle zapłacimy za The Hollywood.

Różnorodność kształtów sprawia, że wybór jednego może okazać dość trudny. Projektanci zadbali o to, by w ich ofercie znalazły się kominki odpowiednie do każdego rodzaju wnętrz.

Więcej na: http://www.condoflare.com/

Powiązane artykuły