Kominek w telewizorze

Spis treści

Ciekawe połączenia mebli i wielu funkcjonalności od zawsze zastawiały i wprawiały w zachwyt i osłupienie, bez względu na to czy nowy przedmiot okazywał się być użytecznym, czy też nie. Nie inaczej jest tym razem. Austriacki producent mebli domowych, który znany jest z nietypowych, ekstrawaganckich rozwiązań, właśnie zaprezentował swoje nowe dziecko.

drehturm kamin02 Kominek w telewizorze

Zdjęcia powyżej i poniżej przedstawiają połączenie płaskiego telewizora z kominkiem w jedną całość. Ochrzczony imieniem TV Drehturm, to dwustronny mebel oparty na rurce, dzięki której można nim obracać i zmieniać kominek na TV i odwrotnie. Jedna strona to wysokiej jakości płaski telewizor z urządzeniami wejścia/wyjścia audio wideo, po drugiej stronie jest stylowy kominek.

drehturm kamin01 Kominek w telewizorze

TV Drehturm to niewątpliwie niekonwencjonalne rozwiązanie, aczkolwiek posiada ono kilka wyprowadzających z równowagi wad. Fakt, że nie można oglądać TV przy jednoczesnym wygrzewaniu się przy kominku powoduje, że produkt choć „2 w 1”, to tak naprawdę funkcjonalność ma tą nawet mniejszą co osobny kominek czy osobne TV. Nie ulega wątpliwości, że nowy produkt austriackiego producenta stanowi oryginalny mebel, aczkolwiek jego użyteczność jest co najmniej kontrowersyjna. Cena produktu nie została ujawniona.

Więcej na http://www.skloib.at/

Powiązane artykuły