Kominek Tulip od Castello

Spis treści

inspirowany naturą, ale z nowoczesnym zacięciem. z mocnymi, ale prostymi liniami i subtelnymi gładkimi brzegami oferujący idealną mieszankę dla każdego wystroju domu – to właśnie mowa o modelu Tulip.

Włoska firma Bio’fireplace stworzyła interesujący dodatek do współczesnych mieszkań – Tulip, który w sam raz ożywi i ociepli chłodne jesienne dni.

kominek tulip od castello 003 Kominek Tulip od Castello

Model zaprojektowany przez Mateo Ragni to stylowy i nowoczesny . Wykonano go przy użyciu materiału Corian produkowanego przez koncern Du Pont. Tworzywo to charakteryzuje się dużą plastycznością, dzięki czemu można uzyskać najbardziej wymyślne kształty przedmiotów. Ponadto nie widać na nim śladów spojeń, co sprawia, że wygląda niezwykle estetycznie.

kominek tulip od castello 002 Kominek Tulip od Castello

kominka pozwala na cieszenie się widokiem ognia z każdej strony obiektu. Model ten będzie idealny dla małych miejsc i jest dostępny w wersji wolnostojącej, lub zawieszanej na ścianie. I tu pojawia się pytanie: co zrobić z dymem i popiołem? Otóż problem ten rozwiązuje materiał stosowany do palenia – bioetanol. Jego czyste spalanie nie tworzy dymu, ani popiołu, co jest niezwykłą zaletą tego kominka.

Wymiary kominka Tulip to 80 x 115 x 99 cm. Jego moc to 9,5 Kw i może on pracować do 4,5 – 6 godzin.

firmy Bio’fireplace stanie się doskonałym uzupełnieniem minimalistycznych salonów, które staną się nowym ulubionym miejscem spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Powiązane artykuły