Kominek Nobo od CL-Design

Spis treści

W każdym domu przyda się odrobina ciepła. Zapewni ją nam oryginalny Nobo od CL-. Wprowadzi on do naszego domu miłą atmosferę opakowaną w niebanalne kształty.

Przedstawiony projekt reprezentuje serię elektrycznych kominków, które przywołają tajemniczość oraz energię naturalnych ognisk.

kominek nobo od cl design 002 Kominek Nobo od CL Design

Nobo Firepit stanie się domową wersją tradycyjnych ognisk palonych na zewnątrz. Posłuży nie tylko jako , można go użyć jako stolika do kawy. Oprócz tego w naszym salonie zapanuje nastrojowa atmosfera, którą stworzą kombinacje światła. Od teraz posiadacze Nobo Firepit będą mogli poczuć ciepło i komfort podczas towarzyskich spotkań w domu oraz rodzinnych wieczorów.

Model jest inspirowany XIX-wiecznymi kominkami wiktoriańskimi. Zostały one przekształcone na nowoczesny i ikoniczny . W lśniących i gładkich kształtach ukryto projektor, który będzie wyświetlał obraz płomieni, wyglądających niezwykle realistycznie.

kominek nobo od cl design 001 Kominek Nobo od CL Design

Z boku umieszczono panel, za pomocą którego sterujemy oświetleniem oraz temperaturą. Światło przenika przez szklane kawałki drewna umieszczone na środku paleniska. To właśnie z nich bije także ciepło.

Taki spodoba się amatorom nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań w domach. Modernistyczny wygląd będzie pasował do stonowanych salonów urządzonych w kolorach bieli i czerni.

Powiązane artykuły