Kolekcja toreb od D&G

Spis treści

Światowy Dolce&Gabbana zawsze dba o to, by jego klientki czuły się kobieco za sprawą produkowanych kolekcji ubrań oraz gamy dodatków, m. in. eleganckich torebek. Edycja toreb włoskiego duetu projektantów na sezon jesień – zima 2010 / 2011 to kwintesencja kobiecości.

29 10 horz1 Kolekcja toreb od D&G

Każdy z zaproponowanych modeli tej marki zachwyca interesującą formą i sposobem wykonania. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wpisuje się w aktualne trendy w modzie, obowiązujące w porze jesiennej i zimowej. Oryginalny fason – kuferek przykuwa wzrok. Dla wielu kobiet jest on wygodniejszy w użytkowaniu od tradycyjnego modelu z paskiem do zawieszania na ramieniu. Delikatne rączki ozdobiono w większości przypadków pięknymi dodatkami – breloczkami, niewielkimi portmonetkami.

29 4 horz Kolekcja toreb od D&G

Projektanci postawili na jedną dominantę kolorystyczną – czerń, która fantastycznie podkreśla złoty kolor ozdób. Propozycje domu mody Dolce&Gabbana pełnią nie tylko rolę ozdoby i uzupełnienia stroju, ale również realizują w ten sposób swoją funkcję produktów uniwersalnych.

29 7 horz Kolekcja toreb od D&G

Motywem przewodnim w jesienno-zimowej kolekcji od D&G jest futro. To król tegorocznych wybiegów! Dla miłośniczek tego materiału jest on niekwestionowanym symbolem luksusu.

Powiązane artykuły