Kolekcja Promod na jesień/zimę

Spis treści

Wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi trendami w modzie prosimy o uwagę. Jeśli jeszcze nie znacie tendencji owych na nadchodzącą jesień i zimę, a lubicie styl promowany przez markę Promod nadstawcie uszu i szeroko otwórzcie oczy. Promod prezentuje swoje propozycje na tegoroczne chłodne miesiące.

Co ciekawego ma w ofercie ta firma owa? Jak się okazuje, dominować będą wśród deseni ponownie paski i kwiaty. Oznacza to, że w czasie jesiennej pluchy wcale nie będziemy musiały zrezygnować z letnich motywów. Główny zamysł tej kolekcji to przemycenie do jesiennych i zimowych strojów elementów z lekkiej, wakacyjnej garderoby. Nowa pora roku wcale nie musi oznaczać całkowitej rewolucji w naszych szafach.

Promod na nadchodzącą jesień i zimę proponuje nam aż dwie kolekcje do wyboru – sielską i marynarską. sielska, która kojarzy nam się z ludowymi motywami, nie rozczarowuje. W strojach z tej serii doszukamy się dodatków w postaci delikatnych koronek i kolorowych haftów. Na sukienkach i spódnicach znajdziemy motyw ukwieconej, barwnej łąki. marynarska to oczywiście paski, charakterystyczne dla bosmanów oraz kontrasty kolorystyczne bieli i granatu.

Delikatne i zwiewne tkaniny wykorzystane do uszycia sukienek czy spódnic przywoływać będą podczas jesiennej szarugi myśl o wakacyjnych, ciepłych miesiącach. Kolorystycznie najnowsza propozycja od Promod jest dość zachowawcza. Przeważają cztery kolory – czerń, beż, a w duecie często występuje granat i biel.

Ceny ubrań z kolekcji wahają się od 72 do 360 złotych. Przykładowo: za sukienkę z motywem kwiatowym firmy Promod zapłacimy około 100 złotych, a za spódnicę 140 złotych. Płaszcz z paskiem w talii to wydatek rzędu około 350 złotych. Wszelkiego typu sweterki z serii marynarskiej są w sprzedaży od 140 złotych.

Całą kolekcję można obejrzeć na stronie internetowej producenta. Poszczególne elementy garderoby są dostępne dla klientów w Online Fashion Shop lub w sieci sklepów firmy Promod na terenie całego kraju, m. in.: w Poznaniu, Katowicach, Szczecinie czy Łodzi.

Źródło oraz zdjęcia: promod.eu

Powiązane artykuły