Kolekcja łóżek Glove od Molteni

Spis treści

Włoska firma Molteni zajmuje się produkcją oryginalnych mebli. Oprócz zestawów wypoczynkowych, na uwagę zasługują ciekawe łóżka do sypialni. Jednym z takich modeli jest Glove.

 Kolekcja łóżek Glove od Molteni

Stelaż łóżka jest wykonany z metalu oraz elastycznych pasów. Nogi łóżka zrobiono przy użyciu błyszczącego aluminium i są one pokryte nie ślizgającym się plastikiem. Obicie jest wykonane z pianki poliuretanowej i powleczone podwójną warstwą welwetu.

Szeroki i miękki zagłówek jest wykonany ze skóry naciągniętej na lekki metalowy stelaż i może być on pokryty dodatkową warstwą skóry bądź innej tkaniny. Dodatkowo łóżko Glove posiada plisowaną narzutę, którą można przyczepić do zagłówka przy pomocy wygodnych magnesów. Jest ona wykonana z hipoalergicznego włókna poliestrowego i pokryta bawełną.

 Kolekcja łóżek Glove od Molteni

Wysokość łóżka z zagłówkiem to 96 cm, szerokość – 208 cm, a długość to 230 cm. Dostępne są także inne wymiary, które pozwolą dopasować łóżko do każdej sypialni. Warto zwrócić uwagę na fakt, że istnieje możliwość dostosowania wysokości położenia materaca przy pomocy rozpórek.

Łóżko dostępne jest w kolorze białym, czarnym lub czerwonym. Czarny i biały mebel będzie dobrze wyglądał ze ścianami w kontrastowym kolorze. Minimalistyczny design łóżka Glove zapewni każdej sypialni nowoczesny wygląd oraz sprawi, że wypoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Powiązane artykuły