Kolekcja Finding Neverland

Spis treści

Luksusowe, ręcznie wykańczane suknie to znak rozpoznawczy kolekcji „Finding Neverland”, której inspirację stanowił film „Marzyciel”. Obraz traktuje o życiu pisarza Jamesa Matthew Barriego, twórcy postaci Piotruś Pan.

Patrząc na modele w tej kolekcji naprawdę można się rozmarzyć. Najwyższej jakości materiały – jedwab, bawełna z jedwabiem oraz tiule sprawiają, że kreacje są lekkie i zwiewne. Tkaniny tworzą ciekawe formy. Stroje przywołują na myśl świat baśni i fantazji. Ciepła kolorystyka dodaje im nuty romantyzmu. Dominuje niewinna biel, delikatny beż i słodkie odcienie czekolady.

1277827771047957000062502 Kolekcja Finding Neverland

Wśród propozycji autorki kolekcji – projektantki Mility Nikorov, znajdują się również modele ślubne i koktajlowe. To propozycja dla kobiet pewnych siebie, które kochają produkty luksusowe o najwyższej jakości. Każda z sukienek jest unikalna. Suknie mogą być zaprojektowane pod każdy typ kobiecej urody.

Konfekcja damska „Finding Neverland” dostępna jest w Saltandpepper.pl. W butiku znajdziesz również odzież z kolekcji jesiennej marki Langner oraz minimalistyczną edycję ubrań od Grome Design.

Źródło: saltandpepper.pl

Powiązane artykuły