Kolekcja Egg od Pozzi – Ginori

Spis treści

Drewno zdobywa coraz większą popularność. Wykorzystanie go podczas aranżacji wnętrza łazienki jest jak świeży powiew natury w domu. Najnowsza kolekcja Egg od Pozzi – Ginori to kombinacja naturalnego drewna i najwyższej jakości urządzeń sanitarnych.

Cechą charakterystyczna są równe i gładkie, a jednocześnie miękkie kształty. Forma zarówno umywalki czy bidetu zainspirowana została prostym kształtem jajka. Niezależnie od tego, które produkty z kolekcji wybierzemy z pewnością podniesiemy komfort i styl łazienki.

Umywalka dostępna jest w różnych wersjach. Wyboru dokonać można pomiędzy owalną lub prostokątną, wbudowaną w półkę, wolnostojącą lub zawieszaną na ścianie. Wszystko oczywiście uzależnione jest od metrażu i upodobań. Umywalka zawieszona na ścianie będzie wyglądać bardzo elegancko i nowocześnie. Zaś wszystkim miłośnikom pragmatycznych rozwiązań radzimy zakupić umywalki wbudowane w półkę, które wraz z szafką i lustrem stworzą praktyczny i jednocześnie dobrze prezentujący się zestaw.

Do prostych i eleganckich kształtów z kolekcji Egg najlepiej dobrać dodatki o klasycznych formach i stonowanych kolorach. Czarna lub biała lampa wraz z utrzymaną w takiej samej tonacji ramą lustra lub mydelniczką stworzy niepowtarzalny zestaw.

Więcej informacji na temat kolekcji znaleźć można na stronie Pozzi – Ginori.

Powiązane artykuły