Klub Fitness Holmes Place

Spis treści

Lato za nami, a wakacyjne lenistwo pozostaje już tylko zamglonym wspomnieniem. Nadszedł czas na nowe, jesienne postanowienia! Odrobinę gimnastyki proponuje nowoczesny kompleks sportowy Holmes Place na terenie Warszawy. To modne miejsce zachęca do wizyty zarówno pracą z wykorzystaniem wspaniałego wyposażenia, jak i przestronnymi wnętrzami oraz eleganckim wystrojem.

holmes place luksusowe kluby11 Klub Fitness Holmes Place

Holmes Place Clubs to najbardziej luksusowe obiekty sportowe w stolicy. Posiada bogatą ofertę i nowoczesny sprzęt. Jego członkowie mogą zregenerować siły w klubach i wellness. Holmes Place to synonim sportowej rekreacji na najwyższym poziomie. Do klubu można zapisać się on-line bez ponoszenia kosztów opłaty wpisowej. Aby dołączyć do elitarnego grona zwolenników sportu, wystarczy wejść na stronę HolmesPlace i wybrać odpowiedni dla siebie klub. Wcześniej warto wypełnić krótki formularz określający nasze preferencje co do partii ciała, których wygląd i kształt chcielibyśmy poprawić. Można zdecydować się na Holmes Place Premium bądź skierować swoje kroki do Holmes Place Energy.

holmes place power plate studio1 Klub Fitness Holmes Place

powerbike2 Klub Fitness Holmes Place

Ten ekskluzywny Klub z kilkoma oddziałami w centrum stolicy zapewnia nie tylko szeroką gamę zajęć grupowych i ćwiczenia na sprzęcie najwyższej jakości, ale również zajęcia prowadzone pod okiem indywidualnego trenera. Klienci Holmes Place mają możliwość korzystania z 25-metrowego basenu z ozonowaną wodą. Do ich supozycji jest również jacuzzi, sauna fińska i rzymska. Zwolennicy z pewnością znajdą coś dla siebie – zabiegi przeprowadzane są na bazie kosmetyków Thalgo i Dermatologica.

holmes place spa1 Klub Fitness Holmes Place

Kluby sportowe znajdują się w sercu Warszawy: Holmes Place Premium znajdziemy w Hotelu Hilton, natomiast Holmes Place Energy posiada siedzibę w C. H. Arkadia oraz Galerii Mokotów.

trening12 Klub Fitness Holmes Place

Cena zabiegów uzależniona jest od rodzaju członkostwa. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie internetowej. Sieć grupy Holmes Place obejmuje ponad 100 klubów w 32 europejskich miastach. W ramach Club znajduje się członkostwo międzynarodowe dostępna za równoważność 125 euro miesięcznie.

Źródło, zdjęcia: holmesplace.pl

Powiązane artykuły