Klinika medycyny estetycznej Yeshe

Spis treści

„Twoje piękno w harmonii z Twoją duszą” – to hasło kliniki medycyny estetycznej w Warszawie. Akademię Yeshe cechuje indywidualne podejście do pacjentów, jest to także miejsce przyjazne leczeniu i odnowie fizycznej i psychicznej człowieka. Nazwa kliniki pochodzi od imienia mistrzyni duchowej buddyzmu tybetańskiego, która żyła na przełomie wieków, VIII. i IX.

75 Klinika medycyny estetycznej Yeshe

Przekraczając próg kliniki oddajesz się w dobre ręce, które zajmą się nie tylko pielęgnacją Twojej twarzy, ale całego ciała oraz włosów. Można poddać się także zabiegowi laseroterapii. Dla pań, którym zależy na tym, by ich twarz prezentowała się jak najlepiej, pracownicy akademii przygotowali szereg zabiegów mających na celu poprawę jej kondycji. Klientki mogą skorzystać z wypełnienia zmarszczek i fałd, korekty cieni pod oczami, modelowania ust kwasem hialuronowym. W celu opóźnienia procesów starzenia warto zastosować peeling. Do wyboru są peeling chemiczny, glikolowy i migdałowy. Zastosowanie masek kosmetycznych z wykorzystaniem aromatu cynamonu i odświeżającej mięty pobudzi zmysły pacjentek.

Zmęczenie, stres znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzięki masażom. A pozostałe zabiegi, typu mezoterapia przeciwko wypadającym włosom czy fotoodmładzanie zapewnią kompleksową odnowę fizyczną naszemu ciału, poprawiając przy tym dodatkowo samopoczucie.

W akademii można korzystać z bezpłatnych szkoleń i wykładów o tematyce związanej z medycyną estetyczną. Klinika prowadzi sprzedaż kosmetyków marki Clinique. Służą one wykonaniu profesjonalnego kamuflażu, który okazuje się być przydatny po odbyciu zastawu zabiegów estetycznych.

Wachlarz cenowy, podobnie jak paleta usług, jest szeroki. Za 30 minutowy masaż ciała musimy zapłacić 120 złotych, za godzinę masażu – 200 złotych. Konsultacja lekarska to wydatek rzędu 100 złotych, dalsze zabiegi typu botox – 700 złotych. Cena dotyczy usuwania zmarszczek usytuowanych na czole, między brwiami czy kurzych łapek. Lekarstwem na zwiotczałą skórę twarzy będzie zabieg z wykorzystaniem kwasu hialurowego, za który trzeba zapłacić 400 złotych. Wąskie lub asymetryczne usta poprawimy również z użyciem tego kwasu. Cena wypełnienia od 1 200 złotych wzwyż.

82 Klinika medycyny estetycznej Yeshe

Więcej informacji o zabiegach w ramach oferty kliniki Yeshe znajduje się na stronie internetowej akademii. Akademia ma swoją siedzibę w stolicy na ulicy Skolimowskiej 3.

Zdjęcia, źródło: yeshe.pl

Powiązane artykuły