Kazar na jesień i zimę

Spis treści

Sprawdzony duet klasyki i awangardy po raz kolejny okazuje się rozwiązaniem trafnym, ale i wyrafinowanym. marki Kazar to oferta bogata w ciekawe wzory obuwia, które prezentują najbardziej pożądane trendy tegorocznego jesienno-zimowego sezonu.

Adresatem kolekcji jest kobieta elegancka, dbającej o modny i szykowny wygląd. Projekty wykonano z myślą o klientce wymagającej, dla której wygoda i jakość garderoby stoją na czele modowej hierarchii.

Za oknem szarości, toteż Kazar nawiązuje kolorystyką swojej kolekcji do jesiennej aury. Nastał czas na stonowaną paletę barw. Dominuje nieśmiertelna czerń, granat, spotkamy odcienie brązu i szarości, a także intensywną i kobiecą czerwień.

Propozycja obuwia od Kazar to przede wszystkim wysokie kozaki i botki na wysokich szpilkach. Królują również muszkieterki oraz na platformach. Dla miłośniczek wygody – oficerki i sztyblety. Podczas produkcji edycji obuwia wykorzystano gamę materiałów: od klasycznej i miękkiej skóry licowej po lśniącą lakierowaną skórę.

Marka Kazar prezentuje nowe spojrzenie na zamsz, skóry pokryte włosiem. Nawiązuje także do znanych z minionego sezonu tłoczone motywy egzotycznych skór. Rola futerka nie ogranicza się już wyłącznie do funkcji ozdobnej. Stanowi dodatkowe ocieplenie obuwia.

Nowym trendem lansowanym przez markę Kazar jest wzór kraty, który zauważyć można w kolekcji zarówno kozaków, jak i czółenek i botków.

Źródło i zdjęcia: kazar.pl

Powiązane artykuły