Jimmy Choo dla H&M

Spis treści

W najbliższa sobotę, 14 listopada, do 200 wybranych sklepów H&M na całym świecie trafi Jimmy Choo for H&M.

Jimmy Choo to brytyjska marka luksusowych dodatków, słynąca z niepowtarzalnych butów. I to właśnie one zajmują centralne miejsce w kolekcji dla H&M. Nie zabrakło w niej również innych dodatków: pasków, torebek, biżuterii, a także ubrań. Projektanci proponują ciekawe elementy ubioru zarówno dla pań, jak i dla panów. Wielbicielki mody z pewnością zakochają się w butach na wysokim obcasie, paskach z ćwiekami, oryginalnych torebkach i błyszczącej biżuterii.

Oficjalne rozpoczęcie sprzedaży w sobotę rano poprzedzi ekskluzywna premiera kolekcji w piątek, 13 listopada. W sklepie H&M przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie między 21.00 a 24.00 odbędzie się impreza zamknięta dla zaproszonych gości i VIP-ów, którzy będą mogli obejrzeć kolekcję i skorzystać z okazji do zrobienia zakupów jako pierwsi.

W Polsce Jimmy Choo dla H&M będzie dostępna w czterech miastach: w Warszawie (w sklepie przy ul. Marszałkowskiej), Krakowie (Galeria Krakowska), Poznaniu (Stary Browar) i Wrocławiu (DH Merkury). Niestety, niektóre elementy kolekcji będzie można kupić wyłącznie zagranicą. Jeśli marzysz o butach od Jimmiego Choo musisz się spieszyć, bo chętnych będzie wielu! Marka ta cieszy się ogromną popularnością, a do sklepów trafi ograniczona ilość produktów. Życzymy owocnych zakupów!

Więcej informacji o kolekcji i cenach produktów znajdziecie na stronie: http://www.hm.com/

Powiązane artykuły