Jesienna edycja Bilioneurobab

Spis treści

Wszyscy spragnieni nietuzinkowych rozwiązań w garderobie z pewnością już cieszą się na samą myśl o zbliżającej się jesiennej edycji BilioneurobabDesigner Sample Sale. Impreza odbędzie się w dniach 9-10 października 2009 w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest Loft 44 w Warszawie.

Zmiana dotychczasowej lokalizacji związana jest ze zmianą wizerunku Bilioneurobab. Nowy zaprojektowała Ewa Gaj, absolwentka Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, stażysta Ecole des Beaux – Arts. Organizatorzy zapewniają, że nietuzinkowość designu z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom zakupowego szaleństwa.

Jesienna edycja Bilioneurobab zaprezentuje wszystko, co będzie potrzebne tej jesieni: niepowtarzalne kurtki, kolorowe płaszcze, ciepłe marynarki, sukienki czy spódnice. Wśród długiej listy projektantów wyznaczających trendy w polskiej modzie znaleźli się między innymi: Zemełka&Pirowska, Dorota Zielińska, Karolina Królak, Jagoda Piekarska czy Wiola Wołczyńska&Gosia Sobiczewska.

Niezapomnianym wydarzeniem będzie również pokaz jesiennej kolekcji Ewy Morki, absolwentki łódzkiej ASP, która swoimi projektami chce łączyć świetny krój i wykończenie z wygodą.

Specjalnie dla gości pierwszego dnia imprezy wystąpi międzynarodowy zespół Dance Brasil. Taneczna grupa powstała z miłości do latynoskiej kultury i brazylijskiego słońca. Dla Dance Brasil życie to cudowny rytm samby, którym z pewnością będą chcieli zarazić uczestników wydarzenia.

gallery10592dancabrasil2009samba6 Jesienna edycja Bilioneurobab

Bilioneurobab to cykl zamkniętych imprez. Dla wszystkich posiadaczy zaproszenia lub platynowych kart 9 października drzwi zostaną otwarte. Szczegóły imprezy na stronie internetowej.

Powiązane artykuły