Jesień z Bialcon

Spis treści

Polska marka Bialcon o wieloletniej tradycji oferuje stroje dla pań odpowiednie zarówno do biura, na spotkania biznesowe, jak i bardziej casualowe. Proponuje również podkolekcje mniej formalne, sportowe zaprojektowane z myślą o kobiecie aktywnej, która dba o kondycję fizyczną.

Istniejąca od 1992 roku firma Bialcon wyróżnia się na tle innych producentów y ze względu na oryginalne wzornictwo i dobór materiałów o najwyższej jakości. W dbałości o detale widać pasję i zamiłowanie do mody. Kolekcje tej marki to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią elegancje i proste, niebanalne fasony podkreślające atuty kobiecej sylwetki.

W sezonie jesiennym marka Bialcon połączyła w najnowszej kolekcji kilka nurtów z kręgu mody. W zaprezentowanych strojach odnajdziemy słodki wizerunek romantycznej kobiety, z drugiej zaś strony pojawia się obraz poważnej żony rodem z lat 50. w ubraniach w stylu retro. Oferta obejmuje odzież o geometrycznej i surowej formie, nadającej całej kolekcji nowoczesności.

Bialcon stawia przede wszystkim na barwy jesieni – różne odcienie brązu, szarość, intensywną czerwień oraz (niezwykle modny w tym sezonie) kolor karmelowy. Spotkamy także nieśmiertelną czerń w duecie w bielą.

Fantazyjności prostym w formie strojom dodają żywe wzory materiałów. Szkocka krata, łaty jak u dalmatyńczyka czy motyw sierści leoparda to propozycja Bialcon na jesień 2010.

Źródło, zdjęcia: bialcon.pl

Powiązane artykuły