Jesień i zima według Langner

Spis treści

jesienno-zimowa 2010/11 marki Langner to propozycja dla kobiet o romantycznej duszy, a jednocześnie przedstawicielek mrocznego klimatu „dark romance”.

12837919370791685001 Jesień i zima według Langner

12837920180391000002 Jesień i zima według Langner

Spoglądając na kostium z kolekcji tej firmy, mamy nieodparta chęć otulić się w kuszące tkaniny – miękkie kaszmiry, niezwykle delikatne i drapowane jedwabie, a także naturalne wełny przyozdobione w ciekawy sposób kamieniami.

Modele z tej odsłony marki Langner mają formę graficzną. Łagodności dodają im lekkie materiały, z których zostały wykonane. Inspiracją dla doboru kolorystyki była typowa dla jesieni i zimy aura. Dlatego też możemy oglądać stroje w stonowanych barwach – dominuje czerń, szarości, morska zieleń oraz srebro.

W ramach kolekcji znajdziemy bardzo kobiece sukienki, dopasowane do ciała, podkreślające talię. Dla zwolenniczek swobody firma Langner przygotowała luźne formy strojów pod postacią tunik z obszernymi golfami z jedwabiu. Galerię zdjęć z pokazu można zobaczyć na stronie internetowej producenta.

Ceny sukienek wahają się od 280 do 880 złotych. Dowolnie wybrany model z kolekcji można zakupić za pośrednictwem butiku saltandpepepper.pl, gdzie można również znaleźć marki Grome Design.

Źródło, zdjęcia: langner-fashion.com, saltandpepper.pl

Powiązane artykuły