Jak zapakować prezent?

Spis treści

Luksusowy prezent albo zwyczajny podarunek kupiony w dobrej intencji wymaga odpowiedniej oprawy. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, że liczy się nie tylko wnętrze, ale i ładne opakowanie. Poniżej kilka porad, jak zapakować prezent?

gifts presents 1093134 Jak zapakować prezent?

Pakowanie w elegancki sposób prezentów może być formą sztuki. Starannie wybrana opcja czy sposób opakowania sprawia, że odbiorca czuje, że się wyjątkowo i wie, że przywiązaliśmy wagę do jego osoby. W ten sposób komunikujemy swoim bliskim – „jak miło, że jesteś” lub szefowi, aby zaimponować . Uzbrojony w zasoby wiedzy na temat pakowanie prezentów, które znajdują się poniżej, będziesz mieć pewność, że wszyscy będą zaskoczeni formą Twoich prezentów w tym sezonie. zanim jeszcze zajrzą do środka i sprawdzą, że zawartość jest równie imponująca. O propozycjach prezentów dla pań przeczytasz tutaj.

yhst 10495659808895 2136 146554 Jak zapakować prezent?

yhst 10495659808895 2136 0 horz Jak zapakować prezent?

w formie kostki możemy zapakować w oryginalny sposób zgodnie z innowacyjnym pomysłem Patricii Lee. Artystka proponuje wykorzystać w tym celu chustę – jest to dodatek wielofunkcyjny, wielokrotnego użytku i stanowi wspaniały sposób na opakowanie prezentu. Bez potrzeby użycia nożyczek, taśmy lub innego narzędzia, szaliki o nazwie BOBO owija się wokół prezentu. Układają się w delikatny sposób dając efekt pięknej prezentacji w przeciwieństwie do papieru, który łatwo ulega zniszczeniu lub jednorazowych torebkach powszechnie dostępnych na rynku. Chusty mogą być ponownie wykorzystane jako worek, przewoźnik do wina itp. Internetowy przewodnik powie ci krok po kroku, jak opakować prezent przy pomocy BOBO.

yhst 66095279899272 2132 9489423 Jak zapakować prezent?

Jeśli dopiero zaczynasz poszukiwania najlepszego sposobu na opakowanie swoich prezentów w najbardziej wyjątkowy i ciekawych sposób może zwrócić uwagę na Luxe Paperie. Jest to wspaniałe źródło inspiracji, a także gotowych, oryginalnych wzorów odciskanych na papierze. Jest to jedyny przystanek, który musisz odwiedzić, żeby nabyć  karty świąteczne, ale również pudełka, artykuły biurowe, opakowania i wiele więcej akcesoriów. Jeśli chcesz zapakować osobisty prezent w papier ze specjalną dedykacją bądź dowolnie wybranym rysunkiem propozycja od Luxe Paperie jest dla Ciebie. Oferta tej firmy sprawdzi się podczas przygotowywania eleganckich zaproszeń na wystawne przyjęcia. O szczegółach czytaj tutaj.

ob 1006629 horz Jak zapakować prezent?

Smythson jest jedną z marek słynących z niezwykle luksusowych wyrobów z papieru. Od 1887 roku towary tej firmy były wykorzystywane przez najwyższe osobistości na świecie: dla Rodziny Cesarskiej Japonii, księcia Abisynii i prezesów Bengal, Bombaju i Madrasie. Na święta, papeterie tej firmy oferują nowoczesne projekty, które cechuje prostota, opierająca się powszechnie występującym kartom pełnym przepychu i kolorów. Od samego początku, Frank Smythson założył sklep z zamiarem oferowania wyrobów pierwszej klasy. Ta tradycja i dziedzictwo trwa do dzisiaj, o czym można przekonać się, zerkając na stronę internetową marki Smythson.

54 b55053 preview horz Jak zapakować prezent?

54 b55060 preview horz Jak zapakować prezent?

Kultywujesz tradycję wysyłania kartek świątecznych rodzinie mieszkającej w innych krańcach Polski? Sprawdź ofertę Very Wang i zapakuj kartkę w efektowną kopertę. Wykorzystując klasyczne grawerowania i typografii, linia tej artystki obejmuje wyszukane projekty, które będą samodzielnie stanowić doskonałą ozdobę lub w formie dodatku uzupełniać większy prezent. Wiele z wzorów może być spersonalizowane w zależności od potrzeb. Święta to czas, gdy nasze myśli zwracają się ku wszystkim bliski nam osobom, dlaczego więc nie wysłać im kartek ze specjalną dedykacją? Jeśli zainteresowała Cię ta idea sprawdź najnowsze propozycje Very Wang.

Źródło, zdjęcia: justluxe.com

Powiązane artykuły