Jadając u Czartoryskich

Spis treści

Wydawałoby się, że w Polsce trudno jest nabyć produkty z wyższej półki. Zaprzeczeniem tego stwierdzenia jest aukcja na stronie portalu Allegro.pl, gdzie na sprzedaż wystawiana jest olśniewająca kolekcja mebli do jadalni marki Szultka.

1 Jadając u Czartoryskich

Jak wiadomo, Szultka proponuje swoim klientom modele niedostępne w ofertach innych producentów i może się pochwalić statutem jednej z największych firm specjalizujących się w meblarstwie w Europie. Ich są wyposażeniem nie tylko europejskich salonów, ale również kilkunastu ekskluzywnych apartamentów w jednym z najbardziej luksusowych osiedli mieszkaniowych w Dubaju. Sukces zawdzięczają zaangażowaniu oraz zrozumieniu potrzeb. Jak sami przyznają, ich celem jest całkowita satysfakcja klienta. Kupujący są pewni, że to właśnie w salonach firmy Szultka znajdą bardzo bogatą ofertę mebli, jak i innych luksusowych przedmiotów, takich jak żyrandole kryształowe, łazienkowe, czy też porcelanę.

2 Jadając u Czartoryskich

Własnie w tej chwili na Allegro.pl licytowany jest przepiękny zestaw mebli jadalnianych w stylu barokowym, do którego wykonania wykorzystano materiały najwyższej jakości. Charakteryzuje się fantazyjnym wzornictwem oraz nienagannym wykonaniem. Połączenie złota z drewnem sprawia, że komplet wydaje być nie tylko piękny, ale również luksusowy.

11 Jadając u Czartoryskich

W zestawie znajduje się stół prostokątny (180 x 100 x 76) razem z 6 krzesłami, z których 2 są z podparciami na rękę. Dodatkowo proponowane są dwa kredensy: jeden na porcelanę stołową (220 x 55 x 230), a drugi zwykły ( 220 x 55 x 100). Komplet zawiera przepiękny zegar stojący (98 x 64 x 220) oraz dekorację na kredens w postaci złotej karocy (123 x 41 x 74). Ostatnim elementem zestawu jadalnego jest stylowy wózek, który może pełnić rolę zarówno ozdoby, jak i praktycznego barku na kółkach. wykonane zostały z litego drewna, a do pokrycia części metalowych użyto 24 karatowego złota.

można zamówić w takim kolorze, w jakim prezentowane są na zdjęciach. Komplet jest do obejrzenia w siedzibie firmy, która mieści się w Brusach (woj. Pomorskie). Należy dodać, iż objęte są 12-miesięczna gwarancją. Cena zestawu to 142.420 zł, a koszt dostawy na terenie całego kraju to 1000 zł brutto.

5 Jadając u Czartoryskich

Kolekcja mebli do jadalni Szultka to zestaw, który przemieni zwykłe pomieszczenie w prawdziwe królewski salon, a wyborne złocenia oraz nieszablonowe kształty nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

Zakupu można dokonać na aukcji internetowej.

Powiązane artykuły