J. P. Gaultier dla La Perla

Spis treści

Jean Paul Gaultier, francuski projektant mody, nawiązał współpracę z producentem bielizny – marką La Perla.

Owocem tych działań jest ekskluzywna kolekcja bielizny damskiej. Składa się ona z 27 elementów, wśród których znajduje się pokaźna liczba wariacji artysty na temat gorsetów. Jeden z modeli biustonosza został zainspirowany legendarnym strojem scenicznym Madonny – stożkowym stanikiem z lat 90-tych.

ce462266 03c9 4230 8ebb 89f296e698e7 J. P. Gaultier dla La Perla

W tej kolekcji zmysłowe koronki świetnie współgrają z kobiecymi fasonami. Jest to wymarzona dla pań o tajemniczej naturze, świadomych swojego naturalnego piękna. Podkreśla kobiece kształty. Projektant skupił się na wykorzystaniu tkanin w dwóch kolorach – czerni i pudrowym różu.

duetu Gaultier i La Perla jest delikatna i wyrafinowana. Komplety tej firmy to połączenie elegancji i wytworności, a także seksapilu. Kolekcję stworzono dla kobiet pewnych swych atutów, odważnych i ceniących luksus.

42872729 da81 4fce 88af 8e2884bffbc8 J. P. Gaultier dla La Perla

Propozycja Gaultiera gwarantuje poczucie komfortu oraz szeroko rozumianą praktyczność. Można ją opisać w dwóch, krótkich słowach, jako szyk i klasę. Jest to na szczególne okazje, a takich w życiu kobiety nie brakuje.

Tę kolekcję oraz inne propozycje firmy La Perla można znaleźć w butikach w Warszawie lub zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Powiązane artykuły