INO – kuchnia orientu

Spis treści

Projekty inspirowane stylem dalekiego wschodu niosą ze sobą swoisty spokój, harmonię i elegancję. Wykorzystuje się je nie tylko przy zewnętrznych wykończeniach budynku, ale również przy aranżacji pomieszczeń w domu. Dlatego też coraz częściej spotyka się sypialnie z niskim łóżkami w naturalnej kolorystyce oraz łazienki, które do złudzenia przypominają małe salony spa. Trend ten nie ominął też wystroju kuchni. Oto jeden z ciekawszych pomysłów jak zaprojektować orientalną kuchnię w europejskim mieszkaniu.

ino INO kuchnia orientu

ino2 INO kuchnia orientu

Toyo Kitchen Styles to główny pomysłodawca wschodnioazjatyckich trendów w wystroju kuchni. Ich ostatnią kolekcją jest INO, która cechuje się interesującym rozmieszczeniem wysp oraz kuchennego sprzętu. Wyspy mają formę litery V o kącie rozwarcia 135 stopni. Projektanci uważają, że właśnie taka forma jest najwygodniejsza dla użytkowników, o wiele lepsza niż typowy prostokątny kształt.
Projekty tej marki charakteryzują się unikalnym wyglądem, który jest wynikiem połączenia ciekawych materiałów oraz kompozycji kolorów. INO będzie idealna dla tych, którzy marzą o ciemnej, stylowej kuchni z duża ilością metalicznych elementów.

Więcej na: http://www.toyokitchen.co.jp/en/

Powiązane artykuły