Ink Dish – tatuowane naczynia

Spis treści

Tatuaż i porcelana niekoniecznie idą z sobą w parze. Jednak firma Ink Dish wie jak korzystnie użyć tego połączenia. Stworzyła kolekcje zastaw stołowych inspirowanych tatuażem.

Projektanci Caroline Pople i Paul Timman z agencji Sunset Strip Tattoo sporządzili wyjątkowe wzory dla trzech kolekcji naczyń. Pierwsza – Irezumi to połączenie delikatnego błękitu i bieli z motywami japońskimi. Cherry Ink przedstawia elementy subtelnej wiśni w kolorze różu, a Tribal Lines to czarno-białe wzory przypominające tatuaże z rodzaju tribale.

 

Naczynia są zaprojektowane tak, aby ich użytkowanie nie sprawiało żadnych problemów. Dlatego można je spokojnie myć w zmywarce, a także używać ich w mikrofalówce. Są wykonane przy pomocy technologii Inglaze Decal (wzór jest wtapiany w naczynie). Dzięki temu produkty są niezwykle wytrzymałe, a wzór się nie zetrze. Design jest kopiowany bezpośrednio ze zdjęć, co nadaje naczyniom naprawdę artystyczny charakter. Żadna inna metoda nie pozwala zachować tak wiernego obrazu oryginalnego wzoru.

Kolekcje Ink Dish są wykonywane w Kalifornii z najlepszych tworzyw. Warto dodać, że firma posiada certyfikat ISO9001, który zapewnia o wysokiej jakości usług.

Lista sklepów, gdzie można kupić kolekcje znajduje się na stronie internetowej Ink Dish. Cena za pojedynczą sztukę z zastawy to ok $14.

Powiązane artykuły