Infiniti FX Limited Edition – tylko 100 w Europie

Spis treści

Infiniti na naszym rynku oficjalnie jest od roku. Niebawem w ofercie znajdzie się wyjątkowa limitowana edycja modelu FX.

 

Model FX Limited Edition bazuje na wersji FX37S z silnikiem V6 lub odmianie FX50S z jednostką V8 i jest dostępny w czarnym kolorze Black Obsidian. Opcjonalnie może zostać natomiast pokryty białym lakierem Moonlight White.


Elementy zastosowane wyłącznie w wersji limitowanej to reflektory z przyciemnionymi obwódkami oraz 21-calowe obręcze aluminiowe wykończone ciemnym grafitem. Podobny motyw kolorystyczny zastosowano także w przypadku osłony chłodnicy, bocznych wlotów powietrza i relingów dachowych. Wnętrze wyróżnia się natomiast wstawkami z włókna węglowego, grafitową tapicerką skórzaną oraz elementami deski rozdzielczej i paneli drzwi obszytymi skórą.


W wyposażeniu standardowym znalazł się system Connectivity+ z nawigacją satelitarną oraz systemem komunikacyjno-rozrywkowym, w którego skład wchodzi m.in. system audio premium firmy Bose i dysk twardy o pojemności 10 GB.

Infiniti FX Limited Edition z 320-konnym silnikiem V6 to wydatek rzędu 55 855 funtów. Za wersję z jednostką V8 o mocy 390 KM trzeba zapłacić 62 035 funtów. W Europie dostępnych będzie jedynie 100 sztuk tego modelu.

 

Powiązane artykuły