Ile za Hondę CR-Z?

Spis treści

Znamy ceny nowej, hybrydowej Hondy CR-Z.

 

Coupe z napędem spalinowo-elektrycznym i układem siedzeń 2+2 został wyposażony w światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED oraz innowacyjny system hybrydowy IMA, który współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów.

W wyniku połączenia wydajnego silnika benzynowego o pojemności 1,5-litra z silnikiem elektrycznym, CR-Z emituje niewielką ilość zanieczyszczeń do atmosfery, a także oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy przy jednoczesnym utrzymaniu średniego zużycia paliwa na poziomie zaledwie 5,0 litrów/100 km.


Honda CR-Z została wyposażona w unikalną funkcję dającą kierowcy możliwość wyboru jednego z trzech trybów jazdy (3-Mode Drive System). Każdy z nich zakłada inne ustawienia reakcji przepustnicy, układu kierowniczego, czasu uruchamiania systemu, zatrzymywania silnika spalinowego na postoju (idle stop), klimatyzacji oraz poziomu wspomagania systemem IMA. Zaprojektowany przez Hondę system umożliwia wybór pomiędzy jazdą dającą najwięcej przyjemności z podróżowania, jazdą maksymalnie ekonomiczną lub jazdą w trybie będącym kompromisem między dwiema poprzednimi opcjami.

 

Ceny Hondy CR-Z

1.5 i-VTEC IMA wersja S – 85 900 zł

1.5 i-VTEC IMA wersja Sport – 87 000 zł

1.5 i-VTEC IMA wersja GT – 94 000 zł

1.5 i-VTEC IMA wersja GT + tapicerka skórzana + szklany dach panoramiczny + nawigacja – 107 000 zł

Powiązane artykuły