Idealne miejsce dla miłośników golfa

Spis treści

Hiszpania to kraj, który turystom oferuje jedną z najbogatszych propozycji usług hotelarskich na świecie. Każde nadbrzeżne „pueblo” wita odwiedzających nie jednym, nie dwoma, ale przynajmniej kilkunastoma hotelami.

Jeśli chodzi o hotelowy luksus i komfort na najwyższym poziomie, kraj ten cieszy się również posiadaniem kilku prawdziwych perełek. Bezdyskusyjnie, jedną z nich jest Hotel Dolce Sitges. Znajduje się on, tak jak głosi nazwa, w Sitges– mieście na katalońskim wybrzeżu, co daje odwiedzającym możliwość rozkoszowania się bogactwami zarówno Costa Brava jak i  Costa Dorada. Architekci przygotowali dla gości hotelowych 236 pokoi w stylu śródziemnomorskim, z których każdy jest wyposażony w m.in. duży taras, na którym można zjeść typowo hiszpańskie śniadanie, mini-bar czy też sejf. Ponadto, hotel proponuje takie atrakcje jak łaźnia turecka, baseny kryte, jak i odkryte, restauracje, siłownie, jacuzzi i masaże. Biorąc pod uwagę fakt, że hotel ten sąsiaduje z jednym z najlepszych i największych w Europie pól golfowych – Club de Golf Terramar- jest on genialną propozycja dla każdego miłośnika tego sportu.

Dolce Sitges jest spełnieniem marzeń nawet dla najbardziej wymagających. Nikt nie pozostanie obojętnym na piękno hotelu, jak i jego szczególnie atrakcyjne położenie geograficzne.

Rezerwacje na: http://www.dolce-sitges-hotel.com/

Informacje o polu golfowym na: http://www.golfterramar.com

Powiązane artykuły