Hotel u podnóża wulkanu…

Spis treści

Każdy ma swoje wymarzone miejsca, do których pragnąłby pojechać: wyspy Bahama, Sycylia czy orientalna Tajlandia. A czemu nie dać się uwieść wyspom Kanaryjskim? Dlaczego, choćby przez kilka dni, nie poczuć się jak prawdziwy hiszpański książę? Dla wszystkich spragnionych komfortu na najwyższym poziomie mamy pewną propozycję.

Na południe od Teneryfy (wybrzeże Adeje) znajduje się Gran Hotel Bahia del Duque, który wydaje się być uosobieniem luksusu. Z okien jego apartamentów można napawać się oszałamiającym widokiem na przepiękną zatokę Duque, na której to cześć został nazwany. Hotel został zaprojektowany i wybudowany pod nadzorem wybitnego architekta, który zadbał o najdrobniejsze szczegóły. Wszystko po to, by odwiedzający nigdy nie zapomnieli ani na moment, w jak bardzo luksusowym miejscu się znajdują.

Gran Hotel Bahia del Duque to połączenie trzech willi. W niedużej odległości od kompleksu znajduje się prywatna plaża, która jest idealnym miejscem na odpoczynek i rozkoszowanie się naturą. Należy podkreślić, że sam hotel również jest interesującym miejscem na spędzenie wolnego czasu. Restauracje proponują dania kuchni hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Ponadto, można wybrać się do sauny, na masaż, do jacuzzi, na kort tenisowy czy też kort do squasha. Dla tych bardziej aktywnych hotel oferuje sprawdzenie się w różnorodnych dyscyplinach sportów wodnych. Spacerując uroczymi alejkami można odwiedzić salon piękności, fryzjera czy też jeden ze sklepów z pamiątkami. Gdy ktoś potrzebuje odpocząć, może zatrzymać się w kawiarence i napić się najwspanialszego pod słońcem cafe cortado…

Specjaliści zadbali o to, by goście zawsze czuli się wyjątkowo w tym niezwykłym miejscu. Gran Hotel Bahia del Duque szczyci się 5 gwiazdkami i to jest gwarancją stuprocentowej satysfakcji dla ludzi oczekujących wygód i luksusu.

Więcej na: www.bahiaduque.com

Powiązane artykuły